Baraka Tercüme TürkçeBaraka Tercüme İngilizce
Uluslararası çeviri çözümleri...
Çok dilli doküman yönetimi...
Profesyonel çeviriyle dünyaya açılın...

ÇEVİRİ ÇÖZÜMLERİ… +90 (212) 212 0 600 iletişim formu

ÇEVİRİ

Baraka, global pazarlara açılırken ihtiyaç duyduğunuz çeviri hizmetini sunarak şirket içi uzmanlarınıza destek olur ve işlerinize katma değer sağlar.

YERELLEŞTİRME / DTP

Baraka Profesyonelleri, ürün yada hizmetlerinizin sunumunu, ulaşacağı coğrafya veya etnik gruba göre yerel pazara uyumlu hale getirir.

GİZLİLİK

Yaptığımız işlerin içeriği sadece müşterimizle bizim aramızda kalır. Bu konuda ki taahhüdümüzü Gizlilik Sözleşmesi ile resmileştiririz.

REFERANSLAR

Müşterilerimizle %100 sadakat oranına ulaşabilmek için en iyi hizmeti en rekabetçi fiyatlarla sunma noktasında elimizden ne gelirse onu yapıyoruz.

UZMANLIK ALANLARINIZLA İLGİLİ YABANCI KAYNAKLARLA ETKİN VE STRATEJİK İLİŞKİLER KURMAK İSTİYORSUNUZ. BU KONUDA İHTİYACINIZ OLAN İLK TEMEL ARACIN, UZMANLIK ALANINIZA UYGUN, DOĞRU BİR DİL KULLANMAK OLDUĞUNU BİLİYORSUNUZ.

O ZAMAN DOĞRU YERDESİNİZ…

SADECE BİR ÇEVİRİ ŞİRKETİ Mİ?
Baraka Tercüme ile şahsınız veya şirketiniz için profesyonel çeviri hizmeti almanın yanında, global işlerinize yönelik dil danışmalığı ve yerelleştirme hizmetlerini de alabilirsiniz. Bu karşı tarafa vermek istediğiniz mesajın daha anlaşılır olacağı anlamına gelir.

YEMİNLİ TERCÜMANLAR
Baraka Tercüme aynı zamanda resmi işlemlerle ilgi bir dizi hizmeti de yerine getirmektedir. Resmi işlemler için Noter, Apostil, Konsolosluk, Ticaret odası, Valilik onayı gibi işlemleri sizin adına takip ediyoruz.

GERÇEK PROFESYONELLER
Şirketimiz Çeviri İşletmeleri Derneği’nin kurucu üyesi. Çevirisi gereken iş ister hukuki ister tarım, uzay teknolojileri ya da çocuk gelişimi üzerine olsun, bizler sadece çok deneyimli çeviri uzmanları ile çalışırız.

Çevirilerinizin, tüm ayrıntılara dikkat edilerek yoğun araştırma ve karar verme süreçlerinden geçerek tamamlandığından emin olun.

A’DAN Z’YE HİZMETLERİMİZ:

Amerikan İngilizcesi
Apostil
Ardıl çeviri
Atasözü karşılıkları
Çeviri araçları
Çok dilli dokümantasyon
Daktilo
Dizgi
Editörlük
İndeksleme
Katalog oluşturma
Konsolosluk tasdik
Kontrol
Kültürel karşılıklar
Masaüstü Yayıncılık
Noter tasdik
Redaksiyon
Renkli & Renksiz baskı
Simültane sistemleri
Sözlük oluşturma
Telefon aramaları
Terminoloji oluşturma
Ülke bilgileri
VCD, DVD Ses çözümleri
Web siteleri
Yerelleştirme
Yeminli çeviri